İletişim

DENİZ FM RADYO YAYIN VE REKLAMCILIK A.Ş.

Radyomuz  1994 Yılında resmi olarak hizmetine başlamıştır. Yayınlarında Türkçe sözlü popüler müziklere bolca yer veren radyo karışık formatta yayın yapmaktadır.

25 yıldır kaliteli, seviyeli tarafsız yayını ile İnegöl ve çevre ilçelerde halkımızın büyük beğenisini kazanmıştır.

NEDEN RADYO REKLAMI

Unutmayın ki radyo dinlemek, neredeyse zahmetsiz bir iştir. Ayrıca radyo dinlemek, yüksek maliyetler gerektiren bir olgu değildir. radyo dinlemek için meşgul olduğunuz işi bırakmanız gerekmez. Üstelik radyo dinlemek için yer veya mekana ihtiyaç duymazsınız.

Radyo reklamlarının tüketici üzerindeki etkisi ve maliyetlerinin, televizyon ve gazete reklamlarına göre daha düşük olması, radyonun reklam kampanyalarında diğer medyalara göre daha verimli olmasını sağlıyor.

Radyo, oldukça esnek bir medya organıdır ve insanlara günün her saati ulaşabilir. İşinizin başında, yolculukta, ev işleriyle uğraşırken, kısaca, başka şeyler yaparken de radyo dinlersiniz. Ayrıca insanlar, radyodan duydukları şeyle o sıralar ilgililerse, mesaj tam olarak hedefe ulaşmış olur. Radyonun farkındalık oluşturmada ve hızlı tüketim ürünlerinde satışları artırdığı da bir gerçektir.

Radyoda, reklamınız her an her yerde birinin kulağına mutlaka ulaşıyor olur. Radyo reklamı aynı zamanda reklam veren firma için bir prestijdir. Firmalar ihtiyaçları olduğu için değil, prestij ve imajlarını daima canlı ve taze tutmak için çok kısa dahi olsa, devamlı reklam ile dinleyicilerin karşısında olurlar. Çünkü reklamın asıl amacı tanıtım yapmak değil, sürekli akılda kalmaktır.

Radyo reklamı, etkisini biraz da dinleyici kitlesinin homojen yapısından alır. Radyo dinleyicisi hiçbir zaman sabit değildir. Araçlar bunun en güzel örneğidir. Ayrıca insanlar radyoyu her ortamda dinleyebilirler. Radyo dinleyicisi özgürdür ve iletilenler daha rahat algılanır.

Günün her saatinde TV izleyemezsiniz ama işinizi aksatmadan da radyoyu dinleyebilirsiniz, İnsanlar radyoyu dinlerken, kendileriyle birebir konuşuluyormuş duygusu yaşarlar, radyoyla özel bir bağ kurarlar ve bu da kişisel bir güven duymalarına neden olur.

DENİZ FM RADYO YAYINCILIK VE REKLAMCILIK A.Ş

Yön. kur. bşk. Murat Sorguç
Adres: Cuma Mahallesi 1. Tabakhane sk No: 3 Kat :3 İnegöl /BURSA
Tel: 0224 711 88 48  fax  713 99 12

HATAY DA YAYINIMIZ YOKTUR. BU NUMARALARI HATAYDAN ARAMAYIN VE HATAY DENİZ RADYO İLE HİÇ BİR ALAKAMIZ YOKTUR İLETİŞİM BİLGİLERİ DE YOKTUR.

www.radyodeniz.com.tr